Instagramda En Kârlı Satılan Ürünler

Popüler sosyal medya adresi Instagram yeni neslin e-ticaret sitesi haline gelmiş durumda. Öyle ki sitede ev hanımları, öğrenciler, emekliler kısacası hemen hemen herkes bir şeyler alıp bir şeyler satıyor. Yani internetten alışveriş gerçekleştiriyor. Üstelik 30 bin takipçisi olan sayfalar instagramda en karlı satılan ürünler ile aylık 15 – 20 bin lira net kazanç bile elde edebiliyor.

Daha önce Instagram’dan yurt dışına satış yapmaktan bahsetmiştik bu günde sizlere karlı ürünler hakkında bilgi vereceğiz.

instagram-karli-urunler

instagram karlı ürün

Instagramda Tekstil Ürünleri Satmak

Tekstil ürünleri erkek giyim, kadın giyim ya da çocuk giyim ürünleridir. Butik mağaza açarak kendi el emeğiniz göz nurunuz geleneksel el sanatı tekstil ürünlerinin satışını da gerçekleştirebilirsiniz.

Kolayca bulunmayacak hazır giyim ürünlerinin satışını üzerine kârınızı da katarak gerçekleştirmeniz mümkün. Çünkü giyinmek herkes için bir ihtiyaç. Türkiye’de aktif nüfusun en az 20 milyon olduğunu düşünürsek hemen hemen her gün birileri yeni bir kıyafet almaya ihtiyaç duyuyor.

Instagramda Takı ve Aksesuar Ürünleri Satmak

Takı ve aksesuar ürünlerinin satışı da son zamanlarda giderek rağbet kazanmış durumda. Birbirinden farklı takı markaları boy boy reklamlarla takı ve aksesuar satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Oysa siz alışılmışın dışında yaratıcı bir satış stratejisi geliştirerek instagramda en karlı satılan ürünler arasında yer alan takı & aksesuar ürün gruplarıyla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Doğal taş işçiliğinden özenle hazırladığınız takılarınızı Instagram’da potansiyel müşterilerinizle görsel paylaşımlar yoluyla buluşturarak kazanç sağlama olanağı yakalamak son derece kolay.

Instagramda Teknoloji Ürünleri Satmak

Teknoloji hayatımızı kolaylaştırmak için varlığını sürdürmeye devam ediyor. Teknoloji denilince mobil iletişim teknolojisi rakiplerine açık ara fark atmaya devam ediyor. Cep telefonu kılıfları ve ekran koruyucuları yeni nesil akıllı telefonların oldukça hassas olmasına bağlı olarak en çok satışı yapılanlar arasında.

Kişiye özel tasarımlı cep telefonlarıyla instagramda en karlı satılan ürünler içerisinde yer alan cep telefonu kılıfları ve ekran koruyucularını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Takipçi sayınızı günden güne arttırarak siz de oturduğunuz yerden sipariş alabilirsiniz. Böylece kazandıkça kazanma fırsatını elde ederek mevcut bütçenize ek kazanç imkanı yakalayabilirsiniz. Vergi mükellefiyetiniz için de ürün satışıyla birlikte faturanızı keserek vergi kaçakçılığı sorunundan da kurtulmuş olursunuz.

Sizlerde instagram hesabınızı hızlı bir şekilde büyüterek karlı ürünler ile kazanç elde etmek istiyorsanız bir takım sosyal medya hizmetleri alabilirsiniz. Takipçi hizmeti alarak kitlenizi hızla büyütebilirsiniz. Instagram takipçi satın almak için tıklayın.